A Premier League 25. fordulóját rendezik meg a hét végén. A szombati játéknapon egy pikánsnak ígérkező mérkőzésbe tekintünk bele ahol a Manchester United fogadja az Old Trafford-on a Watford együttesét. A hazaiak jelenleg a tabella 6. helyén állnak, 24 mérkőzésből 12-őt nyertek meg 9 döntetlen és 3 vereség mellett. Legutóbbi 5 bajnokijukon 2 győzelem mellett 3 döntetlent értek el.  Hazai környezetben 12 mérkőzésből mindössze 5-öt nyertek meg 6 döntetlen és 1 vereség mellett. Hazai környezetben legutóbbi 5 meccsükön 3 győzelem mellett 2 döntetlent játszottak. A meccset valószínűleg Jones; Rojo és Fosu-Mensah hagyja ki kisebb sérülés miatt. A vendége Watford  jelenleg a 10 helyen áll, eddigi 24 mérkőzésükből 8-at nyertek meg 6 döntetlen és 10 vereség mellett. Legutóbbi 5 mérkőzésükön 2 győzelmet arattak 2 döntetlen és 1 vereség mellett. Idegenben 12 mérkőzést játszottak s ezekből mindössze 3-at nyertek meg 3 döntetlen és 6 vereség mellett. Legutóbbi 5 idegenbeli mérkőzésükön 1 győzelmet 1 döntetlent és 3 vereséget szenvedtek el. A sérültek listáján Amrabat;Pantilimon és Pereyra szerepel valamint Behrami;Britos és Kabasele játéka erősen kérdőjeles. A mérkőzés pikantériáját az őszi összecsapás szolgáltatja ahol több kérdéses bírói döntés mellett a Watford 3-1-re győzte le a vörös ördögöket akik minden bizonnyal vissza szeretnének vágni. A mérkőzés egyértelmű esélyese a hazai gárda.

Manchester United: De Gea;Blind;Smalling;Bailly;Valencia;Herrera;Pogba;Martial;Mkhitaryan;Mata;Ibrahimovic;

Watford: Gomes;Cabrera;Kaboul;Prodl;Catchart;Holebas;Niang;Celverley;Capoue;Zarate;Deeney

A mérkőzést a Manchester United kezdte. 3.perc: egy jobbról középre tett labdát Ibrahimovic talált el botrányosan rosszul senkitől sem zavartatva. 7.perc: Gomes mentett nagyot a kiugró Mkhitaryan elől a 16-os vonalánál. 11.perc. Mkhitaryan lőtt távolról de Gomes könnyedén fogta. 12.perc: Niang lőtt távolról a nézők közé. 13.perc: Martial tört előre majd a cselsorozat végén kapura lőtt ám a lövést blokkolták, az ezt követő szögletből helyzet nem alakult ki. 16.perc: Ibrahimovic lőtt távolról a kapu mellé. 18.perc: Holebas lövése ment centikkel a kapu mellé. 19.perc: Pogba távoli lövését Gomes védte bravúrral, az ezt követő szögletből helyzet nem alakult ki. 21.perc: Zarate ollózását védte De Gea magabiztosan. 22.perc: Pogba távoli lövését Gomes védte magabiztosan. 24.perc: hazai szabadrúgás melyet a hazaiak gyorsan elvégeztek s Mata ebből betalált ám a bíró nem adott engedélyt így a pontrúgást meg kellett ismételni melyet követően Martial rúgott a labda mellé a 16-oson belül. 26.perc: Ibrahimovic kaptt kitűnő labdát melyet 5 méterről lőtt a lelátóra, nagy helyzet maradt ki. 27.perc: Valencia középre tett labdáját Pogba lőtte kapura ám Gomes szépen tudott védeni. 29.perc: Blind középre tett labdáját Herrera lőtte távolról a keresztléc fölé. 30.perc: egy szép hazai támadás végén Mkhitaryan lőtt 17 méterről a 40. sorba a lelátón. 31.perc. Mata tört előre majd beadását Ibrahimovic képes volt 1 méterről Gomes kezébe fejelni, újabb ziccer maradt ki. 32.perc: Martial adta balról középre a labdát ahol Mata érkezett s lőtt 5 méterről a kapuba 1:0! 35.perc: egy szép hazai akció végén Matát állították meg a 16-oson belül. 40.perc: Mata tört előre majd Mkhitaryan futott túl a labdán. 44.perc: Mkhitaryan lőtt 18 méterről kapura de Gomes hárítani tudott. A hosszabbítás 1 perc, melyben Martial tört előre de a 16-oson belül szerel ni tudták.

A második félidőt a Watford kezdte. A félidőben Britos helyére Janmat állt be. 47.perc: Martial tört előre majd lőtt 13 méterről a kapu mellé. 53.perc: vendég szabadrúgás következett melyet követően Deeney lövését De Gea hatalmas bravúrral védte. 56.perc. Ibrahimovic kiszorított szögből lőtt az oldalhálóba. 60.perc: Martial kapott jó kiugratást majd tört a 16-oson belülre ahol egy cselt követően a jobb kapufa mellé lőtte a labdát 2:0! 63.perc: Deeney lőtt kapu mellé 18 méterről. 64.perc. Mkhitaryan passzát Ibrahimovic lőtte kapura de blokkolták, az ezt követő szögletből helyzet nem alakult ki. 66.perc. a jobb oldalon Niang tört előre majd lőtte a labdát keresztbe de Gea kapuja előtt. 66.perc: vendég szöglet melyből helyzet nem alakult ki. 70.perc: Ibrahimovic lövését Gomes védte magabiztosan, az ezt követő vendég kontra végén Niang tálalt Janmat elé aki azonban közelről a kapu mellé lőtt. 72.perc: Mata helyére Fellaini állt be a hazaiaknál. 74.perc: De Gea védte Deeney közeli lövését. 75.perc: OKaka állt be Zarate helyére a vendégeknél. 80.perc: Rashford állt be Martial helyére a hazaiaknál. 81.perc: Rashford próbálkozását Gomes szedte fel. 82.perc: Mkhitaryan középre tett labdáját Ibrahimovic védőket megszégyenítően rúgta ki a kapu torkából. 83.perc: Scucces állt be Catvhart helyére. 84.perc: hazai szöglet melyből helyzet nem alakult ki, ezt követően Mkhitaryan ugrott ki de középre tett labdáját a védők szögletre mentették, a sarkrúgásból helyzet nem alakult ki. 89.perc: Mkhitaryan helyére Lingard állt be. 91.perc. egy hazai akció végén Lingard elé került a labda akit a védők az utolsó pillanatban szerelni tudtak. A hosszabbítás 3 perc: 92.perc. Valencia sárgult be. 93.perc: vendég szabadrúgás kitűnő szögből melyből helyzet nem alakult ki. Ezzel ért v éget az összecsapás.

Az első játékrészben a hazai együttes nagy nyomást helyzetet a vendég védelemre. Sorozatosan törtek előre s egyre több helyzetet dolgoztak ki sőt egyre nagyobb ziccereket hibáztak el mind Ibrahimovic mind Mkhitaryan. Mata végül Martial passzából megtörte a gólcsendet. A vendégek Holebas révén jártak legközelebb a találathoz. A második játékrészben a hazaiak ott folytatták ahol abbahagyták. Martial révén a hazaiak bebiztosították a győzelmet s még néhány nagy helyzetet ki is dolgoztak. Ibrahimovicnak ma nem ment mert gyakorlatilag az összes ziccerét elhibázta pedig akadt neki szép számmal. A vendégek is dolgoztak ki helyzetet ám De Gea a helyén volt. Jó mérkőzést láthattunk.