A 30. fordulóval folytatódik a Premier League 2019/2020.-as rendkívüli idénye. A kényszer tavaszi szünet után a klubok immár gyakorlatilag teljes keretükkel készek, hogy befejezzék az idényt. A forduló rangadóját londonban játsszák ahol a Tottenham a Manchester United gárdáját fogadja. A hazaiak nem túl jó szériában voltak a szünet előtt így számukra talán még jókor is jött a szünet. Ugyan ez nem mondható el Solksjear együtteséről akik 11 meccses veretlenségi sorozAtban voltak sőt gyakorlatilag az Európa Ligában is tovább jutottak. A mai meccs sok kérdésre ad választ. Érdekes lesz látni, mennyire viselte meg a játékosokat a kihagyás illetve a korábban sérült játékosok mennyire tudtak a rövid felkészülés alatt beilleszkedni.

Tottenham Hotspur: lloris;Davies;Dier;Sanchez;Aurier;Sissoko;Winks;Son;Lamela;Bergwijn;Kane

Manchester United: De Gea;Wan-Bissaka;Lindelöf;Maguire;Shaw;Fred;McTominay;James;Fernandes;Rashford;Martial

A mérkőzést a Tottenham kezdte. 5.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 18.perc: két vendég szöglet melyek közül a másodiknál egy lepattanót Rashford lőtt Lloris lábába. 30.perc: egy rossz labdára csapott le Berwijn s meg sem állt a kapuig ahol De Gea a lövést saját kapujába ütötte 1:0! 31.perc: Lloris védte Rashford fejesét. 32.perc: vendég szöglet melyből a hazaiak indultak meg s Son majd nem megduplázta a hazai előnyt ezúttal De Gea védett nagyot. 41.perc: James sárgult be. 42.perc: hazai szöglet helyzet nélkül.47.perc: vendég szöglet helyzet nélkül.

A második félidőt a Manchester United kezdte. 55.perc: Fernandes lőtt a kapu mellé. 62.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 63.perc: James helyére Greenwood érkezett illetve Fred helyére Pogba. 64.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 67.perc: Martial kitűnő lövését Lloris védte bravúrral, az ezt követő szögletből helyzet nem alakult ki. 70.perc: Bergwijn helyére Lo Celso állt be illetve Lamela helyére Fernandes. 73.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 78.perc: Martial helyére Ighalo állt be majd Matic érkezett Lindelöf helyére. 81.perc: Pogba harcolt ki 11-est melyet Fernandes lőtt be 1:1. 87.perc.: hazai szöglet helyzet nélkül. 98.perc: Bailly állt be mctominay helyére. 93.perc: videobíró nincs büntető a vendégeknek. 96.perc: Greenwood centikkel lőtt a kapu mellé. Itt a vége.

Az első játékrészben a hazaiak kezdtek jobban ám a vendégek akár két gólt is szerezhettek volna. A szerencse inkább a hazaiakkal volt akik szintén két gólt is lőhettek volna ám egyet így is sikerült.A második játékrészben a vendégek játszották a focit mely végül 1 pontot ért számukra.