A Bajnokok Ligája 3. fordulójához érkeztünk. A ma este folyamán az E;F;G és H csoport mérkőzéseit tekinthetjük meg. Az este legnagyobb mérkőzése minden bizonnyal a Real Madrid Tottenham Hotspur összecsapás lesz. E két alakulat a sorozatot tekintve hibátlan sőt még a gólarányuk is 6 lőtt és 1 kapott gól. Hazájuk bajnokságában egyre jobb formába lendülnek. Ronaldo megszerezte első találatát a a La Ligában míg Kane elsősorban szeptemberben ontotta a gólokat. A hazaiakat több sérülés is hátráltatja Bale,Cavajal és Kovacic is kénytelen kihagyni a mérkőzést. A vendég oldalon is akad sérült, All; Davies és Lamela is kénytelen lesz a mai estét kihagyni. A mérkőzés esélyese a hazai gárda ám a vendégek minden bizonnyal akár már egy döntetlennel is elégedettek lennének. Jó mérkőzés előtt állunk.

Real Madrid: Navas;Marcelo;Varane;Ramos;Hakimi;Kroos;Casemiro;Modric;Ronaldo;Benzema;Isco

Tottenham Hotspur: lloris,Sanchez;Vertonghen;Alderweireld;Aurier;Dier;Winks;Eriksen;Llorente;Sissoko;Kane

A mérkőzést a Real Madrid kezdte. 5.perc: egy bal oldali beadást követően Varane játszotta vissza a labdát majd Ronaldo fejelt a bal kapufára, az ismétlést Benzema lőtte 11 méterről az üres kapu mellé. 15.perc: Aurier beadását Navas húzta le. 17.perc: Benzema játszott össze Ronaldo-val majd Ronaldo lőtt két védő mellől a kapu mellé centikkel. 19.perc: vendég szöglet melyet követően Kane fejelt a kapu közepébe de Navas bravúrral hárított. 20.perc: újabb vendég szöglet ám ezúttal helyzet nélkül, a visszaszerzett labdát Kane adta középre majd Llorente lábát Casemiro húzta el de a büntető elmaradt. 25.perc: haza szöglet helyzet nélkül. 27.perc: egy jobb oldali beadást követően Varane lőtt saját kapujába 0:1! 29.perc: Aurier lőtt távolról kapura de Navas bravúrral védett. Az ezt követő szögletből helyzet nem alakult ki. 31.perc: vendég kontra de Eriksen eltotojázta, az ellentámadás végén ISco lőtt kapura de Lloris védeni tudott, az ezt követő szögletből helyzet már nem alakult ki. 32.perc: Ronaldo ma ideges be is sárgult reklamálásért. 35.perc: Marcelo lőtt oldalhálót, a sarokrúgásból helyzet nem alakult ki. 37.perc: Benzema fejelt centikkel a kapu mellé. 39.perc: Benzema maradt le fejjel egy beadásról. 40.perc: vendég szabadrúgás melyből helyzet nem alakult ki. 42.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 42.perc: büntető a hazaik részére melyet Ronaldo lőtt a kapuba 1:1! Ezzel ért véget a félidő.

A második félidőt a Tottenham kezdte. 49.perc: hazai szöglet melyből Ronaldo lőtt a kapu mellé. 50.perc: vendég szöglet melyet követően nem alakult ki gólveszély. 53.perc: hazai szöglet melyet követően Benzema 3 méterről lábon fejelte Lloris-t. 55.perc: Ronaldo lőtt távolról a kapu mellé. 57.perc: vendég szöglet melyet követően gólveszély nem alakult ki. 58.perc: újabb veszélyes hazai támadás de maradt az 1:1! 61.perc: vendég szabadrúgás melyet követően Navas fogta a labdát. 63.perc: Lloris védett hatalmasat, az ezt követő szögletből ismét Lloris védett. 65.perc: Ronaldo távoli lövését Lloris védte. 70.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 71.perc: Llorente passzát Kane lőtte kapura de Navas emberfeletti bravúrral védett, a szögletből helyzet nem alakult ki. 73.perc: Eriksen lőtt ziccerből az oldalhálóba, Navas jóvoltából. 74.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 76.perc: Benzema helyére Asensio érkezett. 77.perc: Isco lövését Lloris védte. 80.perc: Llorente helyére Rose állt be a vendégeknél. 87.perc: Isco helyére Lucas érkezett. 89.perc: Sissoko helyére Son állt be. 90.perc: hazai szöglet melyet követően helyzet nem alakult ki. A hosszabbítás 3 perc, melyben nagy helyzet már nem alakult ki.

Az első játékrészben a hazaiak kezdte rendkívül veszélyesen ám találatig nem jutottak. A vendégek miután aktivizálták magukat rögtön egy büntetőt is kiharcoltak ám ezt a játékvezető nem így látta. A vezetést ennek ellenére is megszerezték igaz öngól révén. A hazaiak ezt követően egyre többet támadtak míg ezt a vendégek gyors kontrákkal „hálálták” meg. A hazaiak egyenlítő gólját Ronaldo egy jogos 11-esből rúgta. A második félidőben a Real Madrid hatalmas nyomást helyezett a Tottenham védelmére ám nem tört össze a londoni együttes, sőt veszélyes kontrákat is tudtak vezetni.  Ahazaiak legnagyobb helyzeteit nem tudta ki használni igaz a Tottenham sem. Összességében egy kitűnő találkozót láthattunk.