Folytatódik a felkészülési szezon. Az eddigi eredmények ismeretében illetve a mtatott játék alapján a real Madridnak nagyon fel kell pörögnie, hogy a bajnoki rajtra összerakja játékát az új igazolásokkal felpezsdített kerettel. A Tottenham nincs egyszerű túra közepén amikor is a Juventus és az Inter mellett a Manchester Uniteddel is megküzdöttek. Az előjelek alapján mindenképen Pochettino legénysége várhatja az összecsapást jobb szájízzel, valamint a Tottenham kerete gyakorlatilag egyben maradt a BL döntőt követően is. Zidane fiainak az Atletico Madrid által okozott csorbát minden kép meg kell próbálni kiküszöbölniük. Érdekes mérkőzés előtt állunk.

Real Madrid: Navas;Marcelo;Ramos;Varane;Carvajal;Lucas;Modric;Kroos;Hazard;Benzema;Rodrygo

Tottenham Hotspur: Gazzaniga;Rose;Alderweireld;Vertonghen;Foyth;Winks;Ndombele;Son;Eriksen;Lamela;Kane

A mérkőzést a Tottenham kezdte. 4.perc: angol szöglet helyzet nélkül. 10.perc: újabb angol szöglet helyzet nélkül. 16.perc: sapnyol szöglet helyzet nélkül. 20.perc: tottenham szöglet melyet követően Navas védett nagyot Lamela próbálkozásánál. 21.perc: Ndombele kapott jó labdát majd lövését Navas védte bravúrral. Az ezt követő szögletből helyzet nem alakult ki. 22.perc: nagy védelmi hibát követően (Marcelo röviden passzolt kapuja előtt) Kane lőtt a kapuba 0:1! 25.perc: két madridi szöglet következett helyzet nélkül. 27.perc. Benzema hagyott ki kisebb helyzetet. 30.perc: Kane lövését Navas védte. 31.perc: Tottenham sarokrúgás helyzet nélkül. 36.perc: madridi szöglet helyzet nélkül. 40.perc: tottenham szöglt helyzet nélkül. Ezzelért véget az első félidő.

A második félidőt a Real Madrid kezdte. A félisőben tömeges cserék: Lloris állt be Gazzanig helyére;Lamela helyére Alli;Rose helyére Georgiu;Vertonghen helyére Sanchez;Walker helyére Winks;Sissoko ndombele helyére;Alderweireld helyére Lucas;Foyth helyére Tanganga állt be. 52.perc: Kroos szögletéből helyzet nem alakult ki. 57.perc. Hazard hibázott ziccerben. 59.perc: Son hagyott ki helyzetet. 59.perC. angol szöglet helyzet nélkül. 63.perc: ezúttal Alli hobázott nagyot ziccerben szép játékot követően. 64.perC. spanyol szöglet melyből helyzet ezúttal sem alakult ki. 65.perc: Ramos sárgult be. 66.perc tömeges cserék: Kroos helyére Vinicius;Lucas helyére Valverde;Nacho Varane helyére;Kane helyére Parrott;Son helyére N’Kodou állt be. 67.perc: angol szöglet helyzet nélkül. 75.perc. Rodrago lőtt lesről gólt marad a 0.1! 76.perc: spanyol szöglet helyzet nélkül. 80.perc cserék: Marcelo helyére Fuente;Modric helyére Seoane;Hazard helyére Isco;Benzema helyére Mariano;Carvajal helyére Odriozola;Rodrygo helyére Takefusa állt be. 84.perc: Takefusa hagyott ki nagy helyzetet.86.perc: Parrott lőtt a bal kapufára. Ezzel ért véget a mérkőzés.

Az első játékrészben ahogyan azt inkább várni lehetett a Tottenham kezdeményezett s alakított ki tövv és nagyobb helyzeteket. Kane egy nagy védelmi hibát használt ki. A második félidőben a Real Madrid igyekezett felül kereked i játékban ám láthatóan nem tetszett számukra Pochettino taktikája. Zidane együttese még a felkészülés korai szakaszában jár ám a védelemmel lesz gondja a mesternek.