A Bajnokok Ligája negyed döntőinek visszavágói a keddi játéknapon folytatódnak. A keddi játéknap sláger párosítása a PSG Bayern München összecsapás. Az előző összecsapást meglepetésre a PSG nyerte idegenben 3 gólt is lőve, míg a Bayern hiába dolgozott ki tucatnyi helyzetet ezek közül mindössze kettőt tudtak belőni. Lewandowski a mai estén sem áll a bajorok rendelkezésére így meglehetősen nehéz este előtt állnak. Ugyanakkor a párharc még nyitott így egy rendkívül izgalmas mérkőzés előtt állunk.

PSG : Navas;Diallo;Kimpembe;Danilo;Dagba;Gueye;Paredes;Draxler;Neymar;Di Maria;Mbappe

Bayern München : Neuer;Pavard;Boateng;Hernandez;Davies;Kimmich;Alaba;Sane;Müller;Coman;Choupo-Moting

A mérkőzést a Bayern München kezdte. 3.perc: Mbappe lőtt éles szögből a kapu előtt keresztbe. 15.perc: hazai szabadrúgás helyzet nélkül. 19.perc: Di Maria sérült meg ám végül tudta folytatni a játékot. 22.perC: vendég szöglet helyzet nélkül. 24.perc: újabb vendág szöglet helyzet nélkül. 27.perc: Kimmich lövését védte Navas. 28.perC: Neymar próbálkozása halt el Neuer kezében. 34.perc: Neuer védte hatalmas bravúrral Neymar lövését. 36.perc: bayern szöglet helyzet nélkül. 38.perc: Neymar ziccerből a kapufára lőtt. 39.perc: Neymar emelt okosan kapura ám a keresztlécen landolt a labda. 41.perc: vendég kontra melynek végén Navas védte Coman lövését ám a felperdülő labdát Choupo-Moting a kapuba fejelte 0:1! Összesítésben 3:3! 42.perc: hazai szöglet melyből helyzet nem alakult ki. 44.perc: Alaba remek távoli lövését Navas védett. A hosszabbítás 2 perc, 47.perc: Sane kapott labdát majd lőtt 17 méterről kapura ám Navas hárítani tudott. Ezzel ért véget a félidő.

A második félidőt a PSG kezdte. 47.perc: Alaba lőtt centikkel a kapu mellé. 50.perc: vendég szöglet melyet követően helyzet nem alakult ki. 53.perc: Di Maria alakított ki helyzetet s a gólvonal előtt végül Boateng mentett nagyot. Az ezt követő két szögletből helyzet nem alakult ki. 55.perc: Dagba sárgult be. 57.perc: Bakker állt be Diallo helyére. 62.perc: Müller került helyzetbe végül róla pattant ki a labda. 65.perc: Neuer csípte el Mbappe középre adott labdáját. 68.perc Müller sárgult be. 69.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 70.perc: Coman fejelt középre ám a hazai védők menteni tudtak. 71.perc: Davies helyére Musiala érkezett. 72.perc: Kean érkezett Draxler helyére. 78.perc: Kean lőtt a kapu fölé. 78.perc: Mbappe indult lesről majd lőtt a hálóba ám a VAR a gólt elvette. 81.perc: vendég szabadrúgás melyből helyzet nem alakult ki. 82.perc: Sane lövése kerülte el centikkel a kaput. 83.perc. Di Maria lőtt a védőkbe. 84.perc: vendég szöglet melyet követően helyzet nem alakult ki.  Choupo-Moting helyére Martinez állt be. 86.perc: Müller lövése akadt el a védőkben. 88.perc: Di Marai helyére Herrera érkezett. 90.perc: Herrera sárgult be. A hosszabbítás 4 perc, 92.perc Hernandez mentett hatalmasat, az ezt követő szögletből helyzet nem alakult ki. 93.perc: Navas csípte el Sane középre adott labdáját. Ezzel ért véget a találkozó.

Az első játékrészben a hazai együttes kezdett jobban Mbappe révén. A bajor együttes egyre nagyobb nyomást igyekezett a hazaiakra ám a legnagyobb helyzetek Neymar illetve Mbappe előtt adódtak. A félidő második felében egyre több helyzetet alakítottak ki végül Choupo-Moting révén megszerezték a vezetést. A félidőben a hazaiak két kapufát is lőttek, ám a vendégek ezúttal jobban használták ki a lehetőségeket. A második félidőben a vendégek mindent elkövettek, hogy továbbjutási esélyeiket növeljék. A gól ugyanakkor nem jött össze a bajoroknak a sok helyzet ellenére sem. A hazaiak mindent megpróbáltak, hogy korábban lezárják a meccset de végül csupán lesgólig jutottak. Összességében helyzetkihasználásának köszönhetően a PSG megérdemelten jutott az elődöntőbe.