Magyarország a pandémia hatására részben bezárt, ám a mai este folyamán mégis kinyithat egy kaput. Azt a kaput melyre a 2021-es Európa Bajnokság van felírva. Csupán egy mérkőzésre került a magyar válogatott, ohgy ismét ott lehessen a kontinensviadalon. Ebben Izland együttese lehet az egyetlen akadály. 2016.-ban a csoportkörben találkoztunk az északi együttessel s akkor egy nehéz mérkőzésen döntetlent játszottak a válogatottak. A magyar válogatott Bulgáriát idegenben győzte le míg ma este hazai környezetben vihet véghet bravúrt. Kitűnő mérkőzés előtt állunk.

Magyarország: Gulácsi;Szalai;Orban;Fiola;Botka;Kalmár;Nagy;Szoboszlai;Holender;Szalai;Sallai

Izland : Halldorsson;Palsson;Sigurdsson;Arnason;Magnusson;Gudmundsson;Sigurdsson;Gunnarsson;Sigurjonsson;Bjarnason;Finnbogason

A mérkőzést Izland kezdte. 4.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 5.perc: Sigurdsson sárgult be. 12.perc: Sigurdsson lövését Gulácsi ejtette a kapuba 0:1! nAgy kapushiba volt Gulácsitól ez nem megszokott. 19.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 22.perC: ismét hazai sarokrúgás melyet követően Orban fejelt Halldorsson kezébe. 30.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 36.perc. Holender lövését védte a vendég kapus. 41.perc: Szoboszlai lőtt a kapu mellé. 46.perc: Szoboszlai lövését védte bravúrral a vendég hálóőr. Ezzel ért véget a félidő.

A második félidőt Magyarország kezdte. 50.perc: Szoboszlai szögletéből helyzet nem alakult ki. 52.perc: Halldorsson húzta le Szoboszlai szögletét. 61.perc: Fiola helyére Sigér állt be illetve Kalmár helyére Lovrencsics. 63.perc: Szalai sárgult be. 67.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 72.perc: Holender helyére Nikolic érkezett. 73.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 74.perc: Gudmundsson helyére Bodvarsson állt be illetve Gudmundsson állt be Finnbogasson helyére. 83.perc. Gunnarsson helyére Skulason állt be. 84.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 85.perc: Nagy helyére Nego állt be illetve Salai helyére Könyves. 86.perc: két hazai szöglet helyzet nélkül. 87.perc: Gudmundsson hagyott ki nagy helyzetet. 87.perc: Sigurdsson helyére Ingason érkezett. 89.perc: Nego egy lecsorgó labdát lőtt a hálóba 1:1!!! 92.perc: Szoboszlai kapott labdát majd 20 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot 2:1!!!!! 95.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. Ezzel ért véget a mérkőzés.

Az első játékrészben a vendégek lefocizták hazánk válogatottját s ugyan potya gólt szereztek ám megérdemelten vezettek. A második félidőben a hazai mindent megtettek a vezetés megszerzéséért és végül 4 perc alatt kisebb csodát téva meg is fordították. Elképesztő de 2021-es EB-n a magyar válogatott kint lesz s hazai pályán játszhatja néhány mérkőzését.