A Vb selejtezők folytatódnak. Hazánk válogatottja két csalódást keltő eredményt követően immár esélyesként látja vendégül Andorra válogatottját. Andorra is egy sima vereségen van túl Angliától illetve sajnos a Magyar válogatott Albániától is vereséget szenvedett a történelem során először. A mai mérkőzés egyfajta vígasz lehet a magyarok számára illetve egy gólarány javításra is esélyt adhat.

Magyarország: Dibusz;Fiola;Szalai;Lang;Botka;Kleinheisler;Nagy;Schafer;Schön;Szalai;Sallai

Andorra: Alvarez;Nicolas;Llovera;Garcia;Jimenez;Garcia;Cervos;Vieira;Alaez;Pujol;Betriu

A mérkőzést a Magyarország kezdte. 2. perc: egy jobb oldali beadást követően Botka lőtt éles szögből az oldalhálóba. 9.perC: egy 16-oson belüli szabálytalanságot követően Szalai lőhetett büntetőt. A 11-est Szalai belőtte 1:0! A szabálytalankodó Garcia besárgult. A 12. percben némi meglepetésre Sallai sárgult be. Továbbra is nyomott válogatottunk, 18. perc: hazai szöglet melyet követően Botka fejelt a hálóba 2:0! Kitűnő hangulat nagyszerű játékot láthattunk eddig. A mérkőzés kissé leült, 38.perc: Vieira sárgult be. 41.perc: Alaez lőtt távolról a kapu mellé. 45.perc: magyar szabadrúgás melyet követően helyzet nem alakult ki.

A második félidőt Andorra kezdte. A félidőben Szoboszlai és Sallói érkezett Kleinheisler illetve Sallai helyére. 48.perc: hazai szöglet melyet követően Szalai maradt le a kapu torkában centikkel. 53.perc: hazai szöglet melyet követően nem alakult ki helyzet. 58.perc: Sallói igaz lesről de nagy helyzetet hagyott ki. 60.perc: Sallói lőtt közelről a kapus kezébe. 62.perc: Schön lőtt a kapu mellé. 64.perc: Szoboszlai lőtt centikkel a kapu mellé. 65.perc: Nagy helyére Kalmár érkezett. 67.perc: egy bohózatba illő lesgólt kapott Magyarország. 73.perc: Alaez lövését Dibusz védte magabiztosan. 74.perc: Sallói lőtt a kapu fölé. 75.perc: Schön helyére Nikolics érkezett. 76.perc: Martinez és Martinez érkezett Vieira és Cervos helyére. 78.perc: hazai szabadrúgás helyzet nélkül. 80.perc: Pujiol helyére Lima állt be, illetve Jol helyére Bernat állt be. 82.perc: Jovera lőtt közelről a hálóba 2:1! 87.perc: Alavedra sárgult be. 89.perc: Szalai sárgult be. 90.perc: Botka helyére Tamás állt be. 92.perc: haza szöglet helyzet nélkül. 93.perc: Tamás sárgult be. Ezzel ért véget a mérkőzés.

Az első játékrészben kitűnően kezdett a magyar válogatott. Gyorsan helyzeteket alakítottak ki majd 10 perc alatt két gól is lőttek. A mérkőzés itt szinte el is dőlt végleg. Kissé megnyugodott a magyar válogatott s a mérkőzés leült a játékrész közepétől. A második játékrészben ugyan jól kezdett a magyar válogatott ám végül a félidőt Andorra nyerte a sok sok magyar hibát kihasználva. A válogatott a mai játékára nem lehet büszke.