A Bajnokok Ligája az utolsó csoport köréhez ért. A fradi csportjában gyakorlatilag a továbbjutás kérdése eldőlt, míg nyitott kérdés csupán annyi maradt, hogy a Kijev vagy a fradi folytathatja a csoport 3. helyét követően az EL csoportkörben. Az esélyek inkább az ukrán együttes sikerét vetítik előre, igaz a Juventus elleni mérkőzéseket figyelembe véve az FTC áll közelebb a 3. helyhez. Kijevben ki ki mérkőzés lesz tehát ahol az esélyesség terhe inkább a hazaiak vállát nyomhatja. Érdekes mérkőzés előtt állunk.

Dinamo Kijev: Buschan;Mykolenko;Popov;Zabarnyi;Kedziora;Shaparnko;Sydorchuk;Garmash;De Pena;Verbic;Tsygankov

FTC: Dibusz;Lovrencsics;Blazic;Dvali;Heister;Somalia;Kharatin;Laiduni;Uzuni;Nguen;Zubkov

A mérkőzést a fradi kezdte. 2.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 10.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 22.perc: büntető gyanús eset de a fradi végül nem rúghatott büntetőt. 27.perc: Pena sárgult be. 37.perc: Garmash sárgult be. 39.perc: 3 vendég szöglet következett helyzet nélkül. 45.perc: ALiduni sárgult be. Így ért véget a félidő.

A második félidőt a Dinamo Kijev kezdte. 47.perc: Kharatin sárgult be. 49.perc: hazai szöglet melyet követően Garmash hozott össze majdnem ey büntetőt.  59.perc: Blazic sárgult be, az ezt követő szabadrúgásból Popov fejelt a hálóba 1:0! 61.perc: Uzuni hibázott ziccerben. 62.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 70.perc: Pena helyére Supiraga állt be illetve Garmash helyére Shepelev majd Uzuni helyére Baturina és Kharatin helyére Isael. 78.perc: Zubkov lőtt kevéssel a kapu mellé. 80.perc: Lovrencsics helyére Botka állt be illetve Mak váltotta Zubkovot. 85.perc: Isael sárgult be. 86.perc: Tsygankov helyére Lednev állt be illetve Rodrigues állt be Verbic helyére majd Boli érkezett Nguen heyére. 92.perc: Sydorchuk helyére Andrievsky állt be. Ezzel véget is ért a mérkőzés.

Az első játékrészben mindét együttes taktikázott s ennek köszönhetően helyzet szinte alig adódott.  A második félidőben a hazaik kevés helyzetüket jól használták ki s összességében megérdemelten egy gllal nyerni tudtak. Igaz a fradinak is akadt helyzete ám az egyenlítés elmaradt. Összeségében a magyar együttes nem vallott szégyent a csoportban s az utolsó pillanatig meg tudta esélyét tartani, hogy tavasszal az Európa Ligában tudjon szerepelni.