Az ünnepi menetrend folytatódik. A Manchester United kispadján ezúttal hazai környezetben is bemutatkozik Ole Gunnar Solskjaer aki Jose Mourinho-t váltotta az ünnepek előtt. A vörös ördögök  Cardiff City legnagyobb bánatára megmutatták mit is tudnak ha szabadabb játékot játszhatnak. Végül 5:1-es sikerrel zártak a vörös ördögök kiknek így máris pozitív lett a gólkülönbsége. A mai napon az Old Trafford-ra a Huddersfield látogat kiknek mutatói közel azonosak a Cardiff City mutatóival. A vendégek eddigi 18 meccsükből 2-őt nyertek meg 4 döntetlen és 12 vereség mellett, utolsó 5 meccsükből mind az ötöt elvesztették. Idegenben 8meccsükből 1-et nyertek meg 2 döntetlen és 5 vereség mellett, utolsó 5 idegenbeli meccsükből 1-et nyerek meg 4 vereség mellett. A hazaiak eddigi 18 meccsükből 8-at nyertek meg 5 döntetlen és 5 vereség mellett. Hazai pályán 8 meccsből mindössze 4-et nyertek meg 3 döntetlen és 1 vereség mellett. A hazaiak sérülések terén nem állnak túl jól ugyanis Martial Sanchez és Lukaku sem áll rendelkezésre. A mai mérkőzés esélyese a hazai együttes.

Manchester United: De Gea;Dalot;Lindelöf;Jones;Shaw;Matic;Fred;Mata;Pogba;Lingard;Rashford

Huddersfield: Lossl;Durm;Schindler;Jörgensen;Kongolo;Billing;Hadergjonaj;Kachunga;Pritchard;Mbenza;Depoitre

A mérkőzést a Manchester United kezdte. 3.perc: Mbenza maradt szabadon majd lőtt 3 méterről a lelátóra, nagy ziccer maradt ki. 10.perc: Kongolo lőtt kevéssel a felső léc fölé. 16.perc: Lingard lövését Lossl fogta magabiztosan. 23.perc: Kachunga sárgult be. 26.perc: Pogba lövését Lossl védte. 28.perc: hazai szabadrúgás melyből helyzet nem alakult ki ám az ezt követő szögletből Matic szerezte meg a vezetést a hazaiaknak 1:0! 30.perc: Fred sárgult be. 32.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 33.perc: Pogba lövését fogta Lossl. 39.perc: két hazai szöglet helyzet nélkül. 40.perc: Rashford egy pimasz cselt követően adott középre ahol Dalot érkezett aki ziccerből lőtt a kapu mellé. Több helyzet nem alakult ki az első játékrészben.

A második félidőt a Huddersfield kezdte. 47.perc: Depoitre lőtt kevéssel a kapu mellé. 50.perc:Mbenza lőtt kapásból a kapu mellé. 53.perc: Dalot helyére Young állt be illetve Fred helyére Herrera. 57.perc: Kachunga helyére Lowe állt be. 62.perc: vendég szöglet helyzet nélkül. 63.perc: Mbenza helyére Quarner állt be. 64.perc: Herrera passzolt Pogba elé aki a kapuba lőtt 2:0! 69.perc: Shaw lövését Lossl foga. 73.perc: Depoitre helyett Mounie állt be. 75.perc: hazai szöglet helyzet nélkül. 78.perc: Pogba kapott labdát majd laza eleganciával lőtt a kapuba 3:0! 81.perc: Mata helyére Gomes állt be. 88.perc: Mounie passzolt Jörgensen elé aki közelről a kapuba lőtt 3:1! A hosszabbításban már nem alakult ki helyzet.

Az első játékrészben a vendégek kezdte veszélyesebben s kis szerencsével akár két gólig is juthattak volna. A hazaiak a 20 perc körül kezdték aktivizálni magukat elsősorban Pogba révén aki több lövést is meg tudott ereszteni. A vezető gól ugyanakkor egy szögletet követően érkezett. A második játékrészben a hazaiak uralták a játékot, igaz a félidő elején a vendégek majdnem kiegyenlítettek ám ezt követően elsősorban Pogba révén a hazaiak sok helyzetet alakítottak ki. Pogba egymaga el is döntötte a mérkőzést. Összességében a hazaiak megérdemelten nyertek a zárkóznak az Arsenal mögé.